Bardzo chętnie zaprezentuję swoim odbiorcom ciekawe produkty, miejsca czy wydarzenia, które stylistycznie i tematycznie będą pasować do mojego profilu. Tworzę treści bardzo wysokiej jakości, które wymagają porządnego sprzętu i przygotowania merytorycznego. Nie planuję kiedykolwiek pobierać za nie opłaty, jestem jednak otwarty na współprace reklamowe z markami, które z kolei są otwarte na mój styl tworzenia filmów czy zdjęć.

Staram się wstawiać 2 posty w tygodniu, więc post we współpracy zawsze jest postem dodatkowym dla moich odbiorców. Dzięki sposobie prowadzenia profilu mam zaangażowanych obserwatorów, którzy wiedzą, że jakość prezentowanych przeze mnie produktów jest sprawdzona i potwierdzona. Z tego powodu wchodzę w bardzo mało współprac i dbam o to, aby treść reklamowa nigdy nie była nadrzędna w stosunku wartości dla ludzi oglądających.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i odpowiadają Ci moje warunki, skontaktuj się ze mną mailowo: kontakt@kamilbrycki.pl.

That’s said, nie wchodzę we współprace dotyczące eleganckiej odzieży, ponieważ tę mam zapewnioną przez pracownię, w której pracuję.