Jak leżą spodnie z wysokim stanem na osobie z tak zwanym brzuszkiem? Jak na facecie z większymi boczkami? Jak ma się mały brzusio to wysoki stan ciężko dopasować, a coś dla panów z balastem wokół pasa, wszystko fajnie, jak jesteś szczupły… No dobra, to zobaczmy, jak wyglądają spodnie z wysokim stanem na większych panach.

Podzielmy sobie ten filmik na trzy kategorie. Pierwszą niech będą postawni panowie z boczkami, lekkim brzuszkiem. No więc spodnie z wysokim stanem wtedy leżą odpowiednio i są wygodne, kiedy wchodzą nad te boczki i wtedy one chowają się do spodni. Moim zdaniem więc w tym wypadku kompletnie nie ma się co obawiać wysokiego stanu, zobaczcie, że nawet sobie możecie nie zdawać sprawy, że boczki są w nim schowane.

Druga kategoria to panowie z większym brzuchem – tutaj wysoki stan powinien wejść nam na szczyt brzucha, aby skorzystać z tego efektu, że brzuch chowa się do spodni. Aby spodnie trzymały się w miejscu najlepiej mieć szelki i gwarantuję wam, że jest to dużo wygodniejsze od spodni na pasek.

Trzecią kategorią są panowie z większym brzuchem, ale nielubiący szelek – tutaj albo spodnie wchodzą na tyle wysoko, żeby pasek trzymał je w miejscu, albo nosi się je pod brzuchem. Nie ma innej opcji, nie może tu być półśrodka, bo nieważne jak mocno ściśniecie się paskiem, spodnie zawsze będą się Wam zsuwać. 

I teraz wiecie, z waszymi ciałami naprawdę wszystko jest w porządku – są panowie więksi i mniejsi, ale o ile czujesz się dobrze w swoim ciele, jesteś sprawny, to rozmiar jest tylko numerkiem albo literką przy ubraniu, niczym więcej. Nie musisz się na siłę odchudzać czy wyglądać szczupło. Jak Ci się podobają spodnie z wysokim stanem, to takie noś i nie martw się boczkami, a jak Ci się nie podobają, to takich nie noś, simple as that.

Jakie jest Twoje podejście do spodni z wysokim stanem? Jeżeli podoba Ci się moje podejście do mody, to zaobserwuj mój profil. Bardzo dziękuję!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *