Spodnie z wysokim stanem. Spodnie z zakładkami. Spodnie na szelki. Gdzie kupić spodnie jak ma Brycki na IG taki influencer? Dobra, jak już SEO mamy z głowy to dzisiaj poopowiadam Wam o tych wszystkich wykończeniach spodni, które mam.

Pierwszy krój spodni to standardowe spodnie na pasek. Gurt ma tutaj 4cm, mamy klasycznie 8 szlufek do noszenia z paskiem, i ja nawet takie spodnie noszę wyżej, a także szukam fasonu z zakładkami. Przy wyższym stanie wg mnie dobrze jest trochę ten dłuższy kawałek materiału na froncie spodni przełamać, więc nawet ta jedna zakładka będzie tu wskazana.

Drugi krój to również spodnie na pasek, ale jest to tak zwany pas hollywoodzki. Nie ma tutaj gurtu, a szlufki są wszyte trochę niżej, co oznacza, że stan spodni sięga nam trochę nad to, gdzie jesteśmy spięci paskiem. To jest już typowy oldschoolowy casualowy krój spodni paskowych i dzisiaj praktycznie nie da się go dostać.

Przechodzimy do spodni szelkowych – tutaj mam nasz klasyczny pas, który proponujemy praktycznie każdemu klientowi, czyli gurt o szerokości 6cm, dwa regulatory po bokach, a sam pas jest przesunięty i zapinany około 15cm za rozporkiem. Bardzo efektowny i wygodny krój, a także dopieszczony detalami – ozdobną szlufką czy bilonówką.

Od tego kroju mamy kilka wariacji, na przykład pas gurkha, czyli zapinany z dwóch stron na takie klamerki. To jest rozwiązanie stosowane kiedyś w spodniach wojskowych, pas jest zapięty z dwóch stron. Innym wariantem jest pas zapinany na dwa pierścienie, jak ten, lub na jeden pierścień i guzik, który jest aktualnie moim ulubionym. 

Wszystkie moje spodnie zostały uszyte w salonie Buczyński, w którym pracuję, i tutaj ogranicza nas tak naprawdę inspiracja albo wyobraźnia. Lubimy sobie pokombinować z tymi zapięciami, aby były bardziej efektowne i unikatowe, bo wg nas spodnie potrafią dopieścić każdą stylówkę, nawet jak założysz po prostu T-shirt i sneakersy.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o modzie i podoba Ci się moje podejście do elegancji, to zaobserwuj mój profil. Bardzo dziękuję ????????

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *