Jako że ostatnio ciągle gadam na tych rolkach, to tym razem postanowiłem zmontować coś w starym stylu, czyli głównie pod muzyczkę ???? Oto 3 stylówki, w których brąz jest kolorem dominującym, dziś więc mniej poradnikowo, a bardziej inspirująco. 

1️⃣ Czekoladowy garnitur z wełny z kaszmirem uszyty w @buczynski_tailoring miał być moim casualowym garniturem to go, ale okazał się dużo bardziej elegancki nawet mimo brązowego koloru. Mimo wszystko nasz związek układa się bardzo dobrze i za nic bym go nie chciał oddać.
2️⃣ Brązowy popover, lub też brązowa koszula z jerseyu, to coś, czego kiedyś w życiu bym pewnie na siebie nie założył – a tu proszę, jak łatwo można odwrócić kontrast decydując się na jasną marynarkę i, w tym wypadku, na flanelowe spodnie uszyte z tkaniny przypominającej jeans. Żeby, wiecie, fakturki po każdej stronie były zgodne ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
3️⃣ Brązowa kurtka skórzana, tak zwana pilotka, to kurtka, na którą chorowałem bardzo wiele czasu – i jak w końcu trafiła się taka jedna na wyprzedaży w Massimo Dutti, to oczywiście po dwóch tygodniach rozprułem ją na klatce piersiowej. Oczywiście myślałem przez moment, że może to wina materiału i może czas na reklamację, ale potem pomyślałem, że hej, przecież ja chcę tę kurtkę nosić. Nie chcę się jej pozbywać. Wynalazłem więc łatkę na Etsy, która kojarzy mi się z pierwszym poważnym opowiadaniem, jakie chciałem napisać, i voila – kurtka spersonalizowana!

Lubisz brąz, czy raczej nie Twój kolor? 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *