Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, moi drodzy! Jeżeli nie jesteście zakochani tylko w sobie, to jest spora szansa, że chcecie ze swoją partnerką lub partnerem gdzieś wyjść albo coś fajnego przygotować, i może będziecie chcieli się wtedy elegancko ubrać. Pokażę Wam, jak to zrobić – potrzebujecie tylko jeansów, koszuli i marynarki.

Już słyszę pytania, jaka to ma być koszula i marynarka, i spieszę z odpowiedzią. Dobre jeansy, które nie są poprzecierane, super wąskie i mają dobrą długość, naprawdę będą pasować do praktycznie każdej marynarki. Koszulę na pewno masz białą, i to w zasadzie tyle, bo do jeansów i białej koszuli będzie pasować praktycznie każdy kolor.

Wasza marynarka musi spełniać tylko jeden warunek – nie może to być marynarka od garnituru, czyli z błyszczącej tkaniny. Matowe wykończenie i jakaś struktura będą zdecydowanie na plus, i patrzcie. Jeansy i biała koszula i granatowa marynarka. Beżowa. Różowa. Czarna. Szara. Kremowa. Wszystkie super pasują. Jak chcecie obniżyć poziom formalności, to zmieniacie koszulę na biały T-shirt i znowu to samo. Granatowa marynarka. Beżowa. Różowa. Czarna. Szara. Kremowa. Do teatru bym tak nie poszedł, ale jeżeli szukacie eleganckiego, ale bez przesady, zestawu na walentynkową randkę, to to jest naprawdę fajny sposób.

A jeżeli ma być zimno, to może szary golf? I znowu granatowa marynarka. Beżowa. Różowa. Czarna. Szara. Kremowa. Rozumiesz, o co mi chodzi. Ciemny granat i biel to są tak neutralne kolory, że możesz połączyć je praktycznie ze wszystkim.

Pamiętajcie przy okazji, że najważniejsza relacja, jaką budujemy w życiu, to relacja z samym sobą. Nie wchodźmy w związki zastanawiając się, ile możemy z niego wyciągnąć, bo obowiązkiem drugiej osoby nie jest bycie Waszą drugą połówką. Musicie być kompletni sami. Jeżeli podoba Ci się moje podejście do mody i elegancji, to zaobserwuj mój profil, bardzo dziękuję! ????????

Marynarki i koszula: @buczynski_tailoring
Pasek: @sartolane
Buty: @carminashoemaker / @newbalance

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *