Gdybym z całą swoją wiedzą miał zacząć budowanie swojej garderoby od zera, dzisiaj, to nie inwestowałbym w super sportową marynarkę, nie inwestowałbym w 5 najbardziej uniwersalnych koszul, a zainwestowałbym w spodnie z wysokim stanem.

Serio, według mnie nic nie wnosi stylówki na wyższy poziom w taki sposób, jak spodnie z wysokim stanem. Niezależnie od tego, czy mówimy o zestawie z koszulą czy marynarką, czy o hawajskiej koszuli, czy nawet o najprostszym T-shircie – spodnie są w stanie sprawić, że każdy z tych zestawów będzie się wyróżniał i korzystnie wpływał na naszą sylwetkę.

Wysoki stan został zaprojektowany dla mężczyzn właśnie po to, aby nie skracać ich nóg, aby oferować wygodę dzięki zakładkom, a na dzień dzisiejszy pod względem stylistycznym takie spodnie są też bardziej dopieszczone i dopracowane, niż standardowe spodnie ze stanem niskim. Nawet kiedy nie chcemy mieć jednego z nietypowych wykończeń, a nosić te spodnie z paskiem, to i tak możemy sobie pozwolić na przykład na wyżej wspomniane zakładki, które otwierają się podczas ruchu i siadania zapewniając nam większy komfort.

Ja wiem, że takie spodnie potrafią być droższe i trudno je znaleźć, ale jestem przekonany, że naprawdę żadna inna część garderoby nie wpłynie na Wasz styl tak, jak właśnie spodnie. Oczywiście zachęcam do uszycia takich spodni, dzięki czemu można skorzystać z super materiałów i wybrać sobie górę dokładnie taką, jaka się nam podoba. 

Lubisz spodnie z wysokim stanem? Jeżeli podoba Ci się moje podejście do elegancji, to zaobserwuj mój profil. Bardzo dziękuję!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *