W ostatnim filmie pokazywałem Wam, gdzie – moim zdaniem – jest miejsce czarnej koszuli w klasycznej męskiej elegancji, a dzisiaj chcę pokazać kilka stylówek, w których czarna koszula fajnie się sprawdza.

Jasne i neutralne kolory takie jak biel czy jasna szarość bez problemu będą się łączyć z czernią. Ja polecam jasnoszare spodnie, bo można je wykorzystać też praktycznie przy każdym innym kolorze. Dorzucam czarną marynarkę i góra jest dość monochromatyczna, co w przypadku czerni jest rozwiązaniem oczywistym, ale też naprawdę ładnym.

Z czernią bardzo dobrze moim zdaniem łączy się tez beż i takie zestawy bardzo często noszę latem. Może to być beżowy garnitur, w tym wypadku ze sztruksu, ale same spodnie również super się sprawdzą z innymi marynarkami. Ten sam zestaw, ale odwrócony – czarne spodnie i beżowa marynarka – też mi się podoba i aż sam nie wiem, który bardziej. Czarne spodnie i czarna koszula zagrają też z jasną kurtką, tworząc zestaw trochę bardziej casualowy.

Jeżeli chodzi o granat, to na pewno jest to trudniejszy kolor do połączenia z czernią. Ja stawiam wtedy na casual, czyli na przykład klasyczne jeansy. Nie kombinuję z garniturem czy granatową marynarką.

Kolejnym pomysłem jest ciemna szarość, czyli pójście w zestaw monochromatyczny, ale jednak nie allblack. Taki mały twist do noszenia na przykład do pracy, jednak warto zwrócić uwagę, że wtedy cała sylwetka jest naprawdę ciemna. Taki zestaw trzeba lubić i przyznam szczerze, że dla mnie to raczej odsłona Casual Friday niż faktycznie strój biznesowy.

Które połączenie jest Twoim ulubionym? 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *