WSPÓŁPRACA PŁATNA Z @ansin.pl – KOD RABATOWY NA KOŃCU OPISU
Jeżeli budujesz swoją szafę od podstaw, to jej fundament pewnie składa się z granatowych czy może czarnych spodni, z jeansów, może jakieś beżowe chinosy się znajdą. Do tego pewnie białe lub błękitne koszule, może jakaś sportowa, granatowa marynarka. Takim ubraniom możesz nadać charakteru w bardzo prosty sposób – dobierając do nich coś kremowego.

Zacznijmy od najprostszego zestawu, czyli od czarnych spodni i T-shirtu. Pretty basic, ale wystarczy zmienić spodnie na kremowe sztruksy i już wygląda to ciekawiej. Czarny T-shirt pochodzi od sponsora dzisiejszej rolki, marki Ansin, jest wykonany z bawełny z certyfikatem GOTS, ma ciekawą strukturę i jest dobrze dopasowany. T-shirt, który nie jest gładki, zawsze trochę urozmaici te najprostsze stylówki, jeżeli nie chcemy do nich dodawać biżuterii albo marynarki. Z łańcuszkiem widzieliście całość na początku, teraz więc dorzucam marynarkę.

Czarne spodnie i czarna koszula – zestaw monochromatyczny z lekkim pazurem, zgadza się, ale można go przełamać narzucając sweter z wełny merynosa. Sweter warkoczowy również pochodzi ze sklepu Ansin i posłużył jako inspiracja do dzisiejszej rolki. W opisie znajdziecie do wykorzystania kod rabatowy na te ubrania.

Jeansy i błękitna koszula. Fajny zestaw, nie da się ukryć, a dorzucając granatową marynarkę można się wybrać na niezobowiązującą randkę. Dorzućmy jednak ten sam crewneck, co poprzednio, włóżmy go w spodnie, aby pokazać też pasek, i wg mnie mamy zestaw kompletny. W kremowych ubraniach fajne jest to, że one nie przytłaczają i pasują po prostu do wszystkiego.

Na koniec szybki videodump stylówek z kremową marynarką, jakbyście jeszcze zastanawiali się, czy ten kolor faktycznie jest taki uniwersalny. Jakie jest Twoje podejście do koloru kremowego? Jeżeli interesujesz się modą, to zaobserwuj mój profil po więcej porad. Dziękuję!

Marynarki i spodnie: @buczynski_tailoring
Czarny T-shirt i kremowy sweter: @ansin.pl – z kodem KAMIL10 macie 10% zniżki na nieprzecenione produkty

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *