Zaczynasz wchodzić w świat mody i wszędzie wszyscy piszą i mówią o spodniach z wysokim stanem, zakładkach, regulatorach, szelkach, no i wszystkie inne niedandysie spodnie trzeba wyrzucić do kosza. A co jeżeli nie jesteś przekonany do wysokiego stanu?

Co tu dużo mówić, w wysokim stanie prawdopodobnie będziesz czuł się bardziej komfortowo, bo takie spodnie są krojone tak, aby były najwygodniejszymi spodniami w modzie męskiej. Możesz być jednak do tego kroju nieprzyzwyczajony – to, że Ci się on nie podoba, może bazować na tym, co wypracowałeś sobie wcześniej, a ludzie naprawdę nie są najbardziej chętni do zmiany swoich przyzwyczajeń. Zwróć uwagę na te trzy rzeczy:
➡️ w spodniach z niskim stanem musisz się mocno ścisnąć paskiem, więc kiedy tylko coś zjesz lub się czegoś napijesz, już robi Ci się niewygodnie;
➡️ spodnie są pod kolcami biodrowymi, więc ciągle się zsuwają i trzeba je podciągać;
➡️ kieszenie są dość nisko i nie są zbyt głębokie, no bo nie ma na to miejsca.

Nie wspominam w tym momencie o wyglądzie, bo to jest jednak kwestia subiektywna i jeżeli podobają Ci się biodrówki, to noś je bez skrupułów – zastanów się jednak, czy one faktycznie Ci się podobają, czy jesteś po prostu tak bardzo do nich przyzwyczajony, bo może okazać się, że w wysokim stanie czujesz się po prostu lepiej.

Ja noszę tylko spodnie z wysokim stanem i zachęcam Cię do przetestowania ich ???? 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *