Wiecie co, wstawiłem do dzisiaj – razem z tym filmem – 53 rolki od września 2023 roku i jeżeli obejrzałeś przynajmniej połowę z nich i zwróciłeś uwagę na moje ubrania, to pewnie zauważyłeś też, że sporo z nich się w tym powtarza. Bo nie wiem, czy wiecie, ale w świecie modowych influencerów, to ja w sumie ciagle chodzę w tym samym. I nie ma w tym nic złego, a nawet powiem więcej, to jest super!

Dzisiaj ciągle z każdej strony bombardują nas reklamy, zdjęcia czy rolki i ciągle nam się wydaje, że czegoś brakuje w tej szafie. I ja też tak mam, no bo to nie tylko moja pasja, ale też praca, więc i wymówka na kupowanie nowych ubrań zawsze się znajdzie. Swego czasu więc zacząłem pracować na liście zakupowej, którą sobie na spokojnie tworzę i aktualizuję, i dzięki temu jestem w stanie łatwiej się kontrolować.

Bo wiecie, oczywiście, że fajnie mieć 50 koszul, ale kurde, każdej z nich może czegoś brakować. A to jedna będzie miała super kołnierz, ale słabą tkaninę, inna super materiał, ale krój bez szału. Super wzór na marynarce, ale wąskie klapy, czy szerokie klapy w marynarce z wielkimi poduchami w ramionach. Na przestrzeni tych wszystkich lat naprawdę doszedłem do wniosku, że wolę dopłacić, ale iść na jak najmniej kompromisów, bo wtedy właśnie te ubrania sprawiają mi radość i czuję się w nich pewnie.

Jest to rozwinięcie myśli z moich poprzednich filmów o kupowaniu jakości, a też o tym, że właśnie dla mnie ubrania są narzędziem do podbudowania pewności siebie – ale to nie mogą być byle jakie ubranie, tylko takie, w których czuję się 10/10. Zachęcam Was do obejrzenia tych poprzednich filmów, a jeżeli podoba Ci się moje podejście do mody męskiej, to zachęcam również do zaobserwowania mojego profilu. Bardzo dziękuję!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *