WSPÓŁPRACA PŁATNA Z @ralls_store – KOD RABATOWY NA KOŃCU OPISU

Wychodzisz sobie rano na balkon z parującą kawusią, chcesz sobie zrobić fotkę i pochwalić się na stories, patrzysz, a tu znów coś Ci wyskoczyło na czole. I to jeszcze przed walentynkami! Mężczyźni trochę olewają temat pielęgnacji i sam też to robiłem, dlatego dzisiaj chcę opowiedzieć o takiej podstawie mojego morning routine.

Jeżeli nie masz ustawionej rutyny i nie jesteś do niej przyzwyczajony, to mi zawsze mówiono, że najważniejsze są dwie rzeczy – mycie twarzy, a potem nawilżenie. Do mycia twarzy korzystam z płynu marki Tołpa, i on mi się bardzo dobrze sprawdza. Tutaj nie ma dużej filozofii, trzeba sobie potestować różne rozwiązania i zdecydować się na to, co jest najprzyjemniejsze dla naszej twarzy.

Drugi krok, czyli nawilżenie – tu z pomocą przychodzi sponsor dzisiejszej rolki, czyli polska marka tworząca męskie kosmetyki @ralls_store, której codzienny krem nawilżająco-pobudzający testuję od miesiąca. Ten krem ma to, czego ja w kremie szukam, czyli łatwo się rozprowadza, dobrze się wchłania i nie zostawia uczucia zatkanej skóry, a do tego działa matująco, co przy moim zazwyczaj błyszczącym czole jest bardzo na plus. W składzie jest aloes, a także kofeina, która dobrze działa, jeżeli często budzisz się podkrążonymi oczami 🙂 Ja korzystam z tego kremu rano i jestem zadowolony z jego działania, a od marki otrzymałem również kod rabatowy BRYCKI20 – dający 20% zniżki.

Do wzbogacenia pielęgnacji warto zainwestować w tonik i serum, ale te dwa etapy na początek przygody wystarczą. Chciałbym też uczulić na to, że nie tylko pielęgnacja ma wpływ na wygląd skóry twarzy. Ja na przykład, za każdym razem jak zjem paczkę chipsów, to później moje czoło płaci podatek, ale też staram się tym aż tak bardzo nie przejmować. Jak Cię trochę wysypie raz na czas jakiś, to świat się nie zawali.

Jaki jest Twój sposób na dbanie o skórę twarzy? Jeżeli podoba Ci się moje podejście do wyglądu, to zaobserwuj profil.

Krem: @ralls_store (kod rabatowy: BRYCKI20 na ralls.store )
Dymki: Vecteezy

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *