Jako że dzisiaj są moje urodziny, to trochę odchodzę od tematu modowego i mam dla was 10 randomowych faktów o mnie. Lecimy!

1. Jeżeli chodzi o ubrania, to najchętniej chodziłbym w czarnym i granatowym garniturze na zmianę.
2. W domu rodzinnym mam dwa koty, które uwielbiam, z którymi żyłem sobie od gimnazjum, i na które jestem aktualnie uczulony.
3. Podobno robię bardzo dobre naleśniki, no ale byłoby szkoda, gdybym tego nie umiał, bo to jedna z trzech potraw, jakie umiem przyrządzić.
4. Jak już jesteśmy przy jedzeniu, to ja w ogóle jestem strasznym niejadkiem i w przedszkolu na przykład jadłem przez długi okres czasu tylko suchy chleb.
5. Nie mam kanalików w zębach, a przez całe swoje życie złamałem chyba praktycznie wszystkie zęby na górze. 
6. Jak już jesteśmy przy zdrowiu, to mam też łuszczycę.
7. Jak miałem 19 lat, to po przyjechaniu na studia znalazłem lutnika i zdobyłem numer do nauczycielki gry na skrzypcach. Próbowałem 5 lat, kocham ten instrument, i nic w życiu nie nauczyło mnie takiej pokory i cierpliwości.
8. Mam aktualnie 9 tatuaży i wszystkie wykonał jeden tatuator, Dawid Roszak. 
9. Bardzo lubię pisać opowiadania do szuflady. Kiedyś wysyłałem je na konkursy, i jeden nawet skończyłem jako finalista, i na warsztatach z Katarzyną Bondą.
10. W 3 albo 4 sezonie League of Legends razem z moim przyjacielem Marcelem dotarliśmy do diamentowej ligi – to był chyba wtedy top 1%/5% graczy na serwerze.

Jedenasty, bonusowy fakt – co roku od pewnego czasu w swoje urodziny przelewam 5 dyszek albo stówkę na stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich, która organizuje akcję „Podaruj Wigilię” dla seniorów. Jeżeli masz taką finansową możliwość i chcesz zrobić coś dobrego, zachęcam do wsparcia tej akcji, bo to nie jeden człowiek wpłacający 30 000 zmieni świat, a 30 000 ludzi wpłacających po 10 czy 20 złotych. W tym tygodniu zrobię sobie chyba mały offtop na profilu, ale od przyszłego wracamy z kontentem modowym!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *